הפורניר

הפורניר הינו שכבת דקה מאוד שקולפה מעץ טבעי המודבקת על גבי לוח היסוד. עובדה זו מקנה לציפוי הפורניר מראה של עץ טבעי בדומה מאוד לארונות הבנויים מעץ טבעי , את הפורניר ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים, היותו של הפורניר חומר טבעי חושפת אותו לפגיעות גבוה על כן מומלץ מאוד למרוח על הפורניר שכבת הגנה של לכה.

פורמייקה

הפורמייקה הינו ציפוי מלאכותי  העשוי משכבות רבות של נייר קראפט וציפוי הגנה נוספים הנכבשים יחד לכדי לוח אחיד. יתרונה הגדול של הפורמייקה הינה בשלל הדוגמאות והצבעים בהם ניתן להשיגה המקנים למטבח מראה עשיר ויוקרתי. כמו כן נחשב ציפוי הפורמייקה לעמיד מאוד בפני מפגעי טמפרטורה ולחות וניתן לרחיצה בקלות.

מלמין

בדומה לפורמייקה המלמין הינו ציפוי מלאכותי העשוי משכבות של חומרים סינתטיים , המודבק על גבי משטח היסוד על המלמין ניתן להדפיס מגוון רחב של דוגמאות הדפסה בצבעים, גוונים, ומרקמים  שונים המעניקים לכל משטח מראה ייחודי ויוקרתי.

צביעה אטומה

צביעה זו מאפשרת לצבוע את הארונות במגוון רחב של גימורים המאפשרים להגיע לרמות עיצוב גבוהות ומאוד חדשניות לצד עיצובים עתיקים , ומודרניים באפקטים חלקים מסורתיים (מט,משי וכו') ובאפקטים חדשניים המתאפיינים בברק גבוה, מראה עתיק, מראה גבישי ואו הדגשה של נקבוביות העץ.

צביעה שקופה (בדרך כלל על עץ ופורניר)

צביעה זו משמשת כשכבת הגנה לעץ הטבעי או לפורניר , השימוש בצביעה זו מחזקת את הברק של העץ וכן מדגישה את המרקם הטבעי של העץ , בשיטה זו נעשה שימוש בלכה אקרילת