אנו במטבחי נישה עושים שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר הקיימים קיום בשוק. חומרי איכותיים מהווים את אבני הייסוד להבטחת איכות המטבח. אנו מאמינים כי השימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשילוב הידע, המקצועיות והניסיון הרב העומד לרשותנו מהווים מתכון מובטח למוצרים ברמה הגובה ביותר אשר ישרתו את לקוחותינו לאורך שנים רבות.

אז רגע לפני שאתם רוכשים מטבח חדש אנו מתכבדים להביא בפניכם סקירה קצרה אודות חומרי הגלם הקיימים קיום בשוק.

לוחות יסוד:

עץ מלא

עץ מלא:

העץ המלא הינו חומר הגלם הטבעי ללא כל תוספים אחרים ולכן זהו החומר האיכותי ביותר אך גם היקר ביותר באופן משמעותי אל מול חומרי הגלם האחרים, בעת שימוש בחומר הגלם הנ"ל מומלץ לבחור בסוגי העץ הבאים : אלון , אגוז , מייפל , במבוק.

 

שבבית

שבבית-(particleboard)

חומר גלם זה בנוי מעיסת דבק ונסורת עץ  העוברת תהליך כבישה בלחץ גבוה מאוד , איכות החומר נקבעת ע"י גודל השבבים ופיזורם במשטח, חומר גלם זה נפוץ בבניית ארונות קיר, וריהוט כללי חסרונו הגדול של חומר זה הינו ברגישותו ללחות ומים הגורמים לתהליך של התנפחות החומר.

 

סנדוויץ

סנדוויץ-(plywood)

חומר גלם זה בנוי משכבות של עץ המודבקות זו על גבי זו בצורת שתיו הערב , פלטת העבודה תהיה מורכבת ממספר אי זוגי של שכבות תלוי באיכות החומר , הסנדוויץ' נחשב לפופולארי מאוד בבניית מטבחים היות והוא נחשב לחומר חזק ואמין ובעל משקל יחסית נמוך , בשוק קיימים מגוון רב של לוחות סנדוויץ' באיכויות שונות כאשר המומלץ ביותר הינו הסנדוויץ' האדום.

 

MDF

MDF

בדומה מאוד ל"שבבית" גם חומר גלם זה בנוי מעיסת דבק ונסורת עץ בחלקים קטנים מאוד כאשר העיסה  העוברת תהליך אידוי וכבישה בלחץ גבוה מאוד , איכות החומר נקבעת ע"י גודל השבבים ופיזורם במשטח, חומר גלם זה אינו מומלץ לבניית שלד המטבח , גם חומר זה בעל רגישות גבוהה ללחות ומים.